RSS Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám? Prečo zveriť predaj práve nám?

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Prečo zveriť predaj práve nám?

INFO PRE PREDÁVAJÚCICH:
 
   Moje služby sú pre Vás predávajúcich zadarmo, provízia sa pripočítava k predajnej cene.
 
   Viem sa dohodnúť aj s takým klientmi, ktorí nemajú záujem o podpis zmluvy o spolupráci. Nad Vašou ochranou bdie Slovenská obchodná inšpekcia a vysvetlím Vám, čo pre Vás jej ochrana znamená.
Väčšinou potom takýto najprv obchodný vzťah prejde až do priateľského :-) 
   Ponúkam diskrétny prístup, predaj nehnuteľnosti je citlivá záležitosť.

   Som členom Realitnej únie Slovenska, sprostredkovaniu predaja nehnuteľností sa venujem od r. 2007 a v rámci únie spolupracujem s viac  ako s 500-timi realitnými profesionálmi v rámci celého Slovenska. 
 
Spolupráca so mnou = 500 x väčšia a rýchlešia možnosť predaja... 
    Dokonca nemusíme Vašu nehnuteľnosť hneď zverejniť, máme rozsiahlu databázu záujemcov o konkrétne byty a domy a vieme im to diskrétne ponúknuť.
  
    Mojimi klientami sú často veľmi zaneprázdnení ľudia, ktorí síce finančné prostriedky majú, ale nemajú čas si prácne hľadať vhodnú nehnuteľnosť. Alebo sú nerozhodní a odo mňa chcú, aby som im poradil.
Je to bežný jav, najmä v zahraničí žiadny kupujúci nekupuje nehnuteľnosť bez svojho Realitného poradcu. U nás je to zatiaľ na vzostupe.
 
Výsledkom je bezpečný a rýchly predaj.
   
   Taktiež aj pre investorov vyhľadávame zaujímavé nehnuteľnosti, tam je platba vždy v hotovosti.
Pre viac info nás kontaktujte čo najskôr.

Hypotekárka kalkulačka 

 

Z NÁZOROV KLIENTOV:  

Priznám sa, že doteraz v mojej praxi ma nenapadlo pýtať si referencie, jednoducho som sa len snažil dotiahnuť každý mne zverený predaj kvalitne a poctivo až do konca.

Až nedávno som zistil, že vlastne moji noví potencionálni klienti sa nemajú ako dozvedieť o spokojnosti druhých s mojou prácou, tak vznikla rubrika referencie od jesene 2016:  

P.S.: pri mnohých klientoch náš spočiatku obchodný až nedôverčivý vzťah prerástol takmer až do priateľského vzťahu a obojstranná dôvera vzrástla rapídne strmo hore:-)

Však nakoniec, presvedčte sa sami: 

7.11.2016

Dakujem p.Ambrozymu za neskutočne rychly predaj nehnutelnosti, ktoru sme uz ani nedufali, ze sa preda :) Za 2 tyzdne bolo vsetko vybavene a ja som prisla uz len podpisat zmluvu. Bola som nesmierne spokojna, odporucam kazdemu, kto chce kupit/predat nehnutelnost bez zbytocneho odkladu. Profesionalny pristup, rychle jednanie a pohotovost. 100% spokojnost. Este raz dakujem.

 Veronika S.

 

3.11.2016

veľmi pekne Vám ďakujeme - za super prístup, rýchle a seriózne jednanie, za vybavenie kúpy bytu a veľkej zľavy ?? boli sme veľmi spokojní, môžeme len ďalej odporučiť ?? 

 Krajčíková

 

31.10.2016

Dakujem za vasu skvele odvedenu pracu, ak budem v buducnosti potrebovat nejale sluzby v oblasti realit, urcite sa vam ozvem

 

Peter P.

 

26.10.2016

Ďakujeme p. Ambrózymu za perfektný prístup a superrýchly predaj nášho bytu, za 3 dni nám našiel kupca. Naše rozhodnutie zveriť mu predaj bytu exkluzívne, sa ukázalo ako veľmi správne. Môžeme jeho služby len odporúčať.

Cimermanovci

 

6.10.2016

Už som niekoľko bytov kúpil a predal a vždy len svojpomocne, jednoducho som nemal dobré skúsenosti s maklérmi. Pán Igor Ambrózy ma presvedčil o tom, že sa oplatí využiť jeho skúsenosti, nabudúce celý predaj zverím rovno jemu. Kľudne si od neho pýtajte na mňa tel.kontakt, rád jeho služby odporučím aj osobne.

Peter S.

14.9.2016

Nemal som jasno v tom ako čo najvýhodnejšie predať väčší byt bez balkóna. Náhodou som dostal kontakt na p. Ambrózyho a už tretí záujemca sa rozhodol náš byt kúpiť. Nečakal som, že to prebehne tak rýchlo a hladko. Komunikácia bola vždy ústretová a všetky otázky zodpovedané na odbornej úrovni. Odporúčam firmu ViPreality.eu

Štefan S.